Ana Sayfa | Hakkımızda

Hakkımızda

Gün geçtikçe, attığımız her adımda işimizi daha ileriye nasıl taşıyabiliriz? Müşterilerimizin ihtiyacına uygun olan ürünlerimizi daha iyisini sağlamak ve  geliştirmek için neler yapabiliriz? Diye düşünüyor daima hizmet kalitesini arttırmak için çalışıyoruz.

Ahşap Palet Sistemleri

Bayrampaşa’da ki şubemizi büyütmek ve işimizde daha iyi hizmet vermek adına şu an ki yerimiz olan Habibler Sultangazi ofisimize taşındık. 27 senedir bir fiil hizmet vermeye devam ettiğimiz şubemizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, en uygun ve en avantajlı hizmeti sunmak için daima hazırız.

1980 yılında İstanbul Bayrampaşa ‘da ahşap palet işine başladık ve bugünlerimizin temellerini sağlam bir şekilde attık.

Gün geçtikçe, attığımız her adımda işimizi daha ileriye nasıl taşıyabiliriz? Müşterilerimizin ihtiyacına uygun olan ürünlerimizi daha iyisini sağlamak ve  geliştirmek için neler yapabiliriz? Diye düşünüyor daima hizmet kalitesini arttırmak için çalışıyoruz.  Bayrampaşa’da ki şubemizi büyütmek ve işimizde daha iyi hizmet vermek adına şu an ki yerimiz olan Habibler Sultangazi ofisimize taşındık. 27 senedir bir fiil hizmet vermeye devam ettiğimiz şubemizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, en uygun ve en avantajlı hizmeti sunmak için daima hazırız. Kaliteli Güvenilir ürünlerimiz, sert,kolay yıpranmaz, dayanıklı ve kullanım alanına uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. İlk günkü hevesimiz ve isteğimizle aktif olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

En büyük amacımız sürekli olarak gelişmek ve yenilenmek. Bilgi ve 40 yıldır deneyimlediğimiz tecrübemizi, teknoloji ve pazar yapısı ile sürekli yeniliyor, her zaman daha başarılı olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Atölyemiz ve Üretim Galerisi